Edarling opinie – czy mówią prawdę?

Edarling opinie – strona główna wielu serwisów recenzenckich ubrana jest w barwy ostrzegawcze. Mamy poważne wątpliwości, czy słusznie. Czepiać się można każdego, ale czy recenzje są prawdziwe, czy to tylko marketingowa walka konkurentów? Warto sprawdzić

eDarling opinie strona główna

Sprawdzimy Edarling opinie: z czym trzeba się zmierzyć?

Jest parę twierdzeń, które pojawiają się dość często, a z którymi warto się rozprawić:

  • Edarling opinie ma kiepskie przez wysokie ceny. Naprawdę to nie są wiele wyższe niż w innych serwisach na podobnym poziomie.
  • Serwis ma niewielu użytkowników, a wiele botów. Nieprawda. Po prostu bez konta premium ograniczone są możliwości kontaktu.
  • Portal jest przeznaczony dla ludzi szukających partnera na jeden skok. Zdecydowanie nie. Nie wiemy, skąd w ogóle ten pomysł.

Odpowiedz mi: czy Edarling ma realnych użytkowników?

Nie warto wierzyć w liczby z przekazów marketingowych. Nie wiadomo, ilu użytkowników naprawdę ma konta w serwisie, ale po zalogowaniu lista jest zawsze długa. To najlepszy dowód na to, że serwis żyje i ma się nieźle. Nieaktywne konta dość często są usuwane, botów z zewnątrz w ogóle nie ma, czyli nawet przy niedużej liczbie użytkowników byłyby spore szanse na kontakt. Użytkownicy portalu twierdzą, że wiele kontaktów to boty. Nie da się tego zweryfikować, bo opinie piszą osoby bez kont premium, które nawet nie mogą w pełni korzystać z komunikatora. Mając konto premium wykupione do testów, stwierdzamy, że taki obraz nie ma wiele wspólnego z prawdą.

Czy portal w 2017 został znacząco zmodernizowany?

Sprawdzimy Edarling opinie

I tak, i nie. Zmiany widoczne dla użytkownika są stosunkowo niewielkie. Konto jest tam prowadzone na tych samych zasadach, co kiedyś, ale cały serwis działa sprawniej i szybciej, więc może zmieniło się coś od zaplecza. Przez cały rok 2017 wprowadzono tylko parę poprawek kosmetycznych i usprawnień, więc osoby, które już sobie konta premium opłaciły, mogą być pewne, że rewolucji nie będzie.

Jak dziś wygląda regulamin i co o nim mówią Edarling opinie?

Regulamin jest przede wszystkim dość długi. Wbrew pozorom jednak nie jest to kłopot: zamiast kilku dokumentów (cennik, regulamin, polityka prywatności i setki poradników), użytkownik dostaje jeden plik, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje. A że niektórym się nie chciało czytać, to już nie nasz problem. Taka prawda: regulamin jest prosty i czytelny, choć można mieć zastrzeżenia co do wielkości czcionki. Serio? Tak drogo? W regulaminie jasno jest napisane, ile kosztuje korzystanie z portalu, zresztą nie jest to wcale żadna rekordowa kwota – utrzymuje się w granicach normy.

Czy warto tu sobie rozszerzyć konto?

Edarling ma realnych użytkowników

Myślisz sobie tak: „mam konto podstawowe, może warto kupić premium”. I kupujesz. Naszym zdaniem to dobry krok. Konta podstawowe na portalach randkowych – i ten niestety wyjątkiem nie jest – nie dają sensownych możliwości do działania. Niewiele możliwości kontaktu, ograniczone możliwości podglądania profili innych: to bez sensu. Jeśli zamierzasz na poważnie korzystać z Edarling, to bez konta premium się nie obejdzie. Warto je kupić, żeby korzystać ze wszystkich możliwości.

Pokusisz się o podsumowanie?

Niewiele ponadto, co zostało napisane, można dodać. To dobry serwis, który ma swoją cenę, ale sądząc po doświadczeniach osób, które naprawdę wykorzystują do maksimum konto premium – warto. Oczywiście, że są pewne krytyczne uwagi, jednak nie dotyczą one istotnych aspektów działania portalu, więc można je zignorować.

Źródła i cytaty:

  1. https://web.facebook.com/find.love.on.edarling/?brand_redir=95110116554&_rdc=1&_rdr
  2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Edarling
  3. http://forum.gazeta.pl/forum/w,1193,142416369,142416369,edarling_porazka.html