Portal randkowy be2 – co musisz o nim wiedzieć?

Bardzo pozytywne be2 opinie przeplatają się z negatywami. Co znamienne, wszystkie negatywne wypowiedzi dotyczą tego samego i są zgłaszane przez osoby, którym nie chciało się czytać regulaminu, aby sprawdzić warunki płatności, które zresztą są maksymalnie proste i zbliżone do tych z innych serwisów. Zostawiając jednak opinie na boku: jak naprawdę wyglądają randki przez portal randkowy be2?

Portal randkowy be2

Czy wiesz, że portal randkowy be2 działa od 2004 roku?

To jeden z najstarszych serwisów tego typu. Przez lata formuła zmieniła się niewiele – od samego początku jest to strona dla osób, których raczej nie satysfakcjonują przelotne miłostki, ale które szukają trwalszych relacji, a nie szybkiej randki. Już w niedługim czasie po starcie serwis stworzył test doboru partnerskiego, który w trochę zmodernizowanej wersji działa do dziś i stanowi podstawowy atut portalu.

Długa historia pozwoliła na zebranie masy opinii, w których – poza cennikiem – użytkownicy chwalą prawie wszystko. W darmowym koncie oczywiście powodów do zadowolenia jest mniej – to tylko taki wybieg, żeby zachęcić do rejestracji, ale bez zakupienia najmniejszego choćby pakietu (około 50 złotych miesięcznie), trudno będzie efektywnie korzystać z serwisu.

Portal randkowy be2 – jak to naprawdę jest z cennikiem?

Portal randkowy be2 opinie

W zasadzie całe zamieszanie jest mocno rozdmuchane – opłata jest jasno wskazana i pobierana za cały okres abonamentu z góry. Premium się odnawia, jeśli nie złoży się wypowiedzenia (dokładnie tak samo, jak w innych portalach randkowych i tak samo, jak umowy na telefon czy telewizję). Ceny nie są najniższe, ale też nie odstraszają na tle konkurencji. Cena za kwartalny pakiet to około 150 złotych i jest to najkrótszy abonament w ofercie.

Cennik jest dostępny i stanowi nieodłączną część regulaminu. Ten jest wprawdzie długi, ale czytelny i jednoznaczny. Nie ma się do czego przyczepić od strony prawnej – użytkownik powinien mieć pełną świadomość, jak wygląda techniczna strona współpracy z portalem.

Na be2 można poznać partnera: prawda czy fałsz?

Zdecydowanie to prawda. Ilość użytkowników jest duża. Nawet nie licząc botów zachęcających do zakupienia konta premium, mowa o setkach tysięcy kont, z których większa część jest faktycznie aktywna. Zdjęcia są uzupełnione, a dla kont premium nie ma ograniczeń w przeglądaniu.

  • Portal randkowy be2 dla pełnej funkcjonalności wymaga wykupienia pakietu premium.
  • Konta darmowe nie pozwalają na ręczne przeglądanie profili ani oglądanie zdjęć.
  • Efektywny kontakt można nawiązać tylko z konta premium – na darmowym ograniczenia są zbyt ostre.
  • Do czasu nawiązania 10 rozmów, konto jest przedłużane bezpłatnie w pakiecie premium – to gwarancja be2.

Co w serwisie na 2017 rok i kolejne?

randkowy be2

Portal be2 dba o swoich użytkowników, dość regularnie wprowadzając nowe funkcje. Nie są one rewolucyjne – to raczej usprawnienia i dodatki do już działających funkcji, ale w praktyce znacząco podnoszą one wydajność przeglądania profili czy łatwość określenia pożądanych cech idealnego partnera. W praktyce zmiany te mogą czasem przejść niemal niezauważone i na najbliższy czas też rewolucji się nie przewiduje.

Podsumowanie be2

To dobry serwis z długą historią. Cennik, choć zebrał parę niepochlebnych opinii, nie jest w żaden sposób wyjątkiem – trzeba się z tym pogodzić, jeśli chodzi o portale randkowe. Zdaniem wielu osób jednak jest to portal wart swojej ceny, głównie ze względu na dobry test doboru i niewielką ilość fejkowych kont.

Źródła i cytaty:

  1. https://en.wikipedia.org/wiki/Be2
  2. https://web.facebook.com/be2/?_rdc=1&_rdr
  3. https://twitter.com/randki_be2_pl/status/6107207188