Sympatia opinie odbudowuje od roku. Z jakim skutkiem?

Sprawdzasz Sympatia opinie – strona główna wielu recenzenckich serwisów aż zaroi się od negatywów, ale dość starych. Tymczasem wiele się w serwisie zmieniło i warto przyjrzeć się wszystkiemu na świeżo. Żebyś nie musiał rejestrować się tylko na testy, sprawdziliśmy jak dziś, po miesiącach wytężonych prac, działa jeden z najpopularniejszych polskich serwisów randkowych.

Sympatia opinie wypracowuje

Odpowiedz sobie: czy Sympatia opinie wypracowuje, czy kupuje?

To ważne pytanie. Wiele opinii w sieci jest bowiem kupowanych i nie mają one niczego wspólnego z prawdą. W przypadku tego portalu też nie należy spodziewać się wyjątków. Mimo że wprowadzono wiele zmian, to nadal pojawia się nieaktualna już krytyka, między innymi za politykę cenową. Ta nie wygląda podobnie do systemu wyceny z innych serwisów, a mimo to negatywne opinie wciąż się pojawiają.


Przede wszystkim więc doradzamy ostrożność w czytaniu opinii. Sympatia to dobry serwis, który ma przejrzysty regulamin napisany z myślą o polskich użytkownikach. To rodzimy portal, więc i jego skala, i sposób działania trochę się różnią od propozycji większych marek, ale w tym przypadku raczej na korzyść.

Czy warto mieć tam konto?

Sympatia w wersji darmowej ma funkcjonalność mocno okrojoną, ale nie aż tak bardzo, jak w innych serwisach. Niemniej, jeśli myślisz o poważnym randkowaniu, przydałoby się konto premium. Dzięki niemu odblokujesz możliwość komunikacji bez granic, możliwość dowolnego przeglądania profili towarzyskich i własny profil w każdym aspekcie.

Sympatia opinie odbudowuje

Na forum sympatii dzieje się wiele, ceny nie są wygórowane i uczciwie mówiąc, jak za możliwości, które daje ten portal, liczone znacznie przychylniej niż gdzie indziej. Dzięki kontom premium można poznać wszystkie kobiety w serwisie, a konto startowe bardzo ogranicza możliwości.

Zarzuty dotyczące bezpieczeństwa: czy jest się czego bać?

Portal parę razy był obiektem ataków, ale jak do tej pory żadne dane nie zostały najwyraźniej wykradzione. To dobry znak – to, że ktoś będzie próbował wykraść bazę, jest normą w każdym portalu.

  • Sympatia opinie ma dobre ze względu na udaremnienie paru dużych włamań;
  • serwis jest w całości szyfrowany kluczem SSL;
  • płatności realizowane są przez znanych i cenionych operatorów;
  • dział bezpieczeństwa na bieżąco monitoruje aktywność na serwerach;
  • formularze dla użytkowników nie wymagają podawania szczególnie delikatnych informacji.

Naszym zdaniem nie ma powodu do niepokoju – profil możesz wypełnić tylko w części (choć im więcej powiesz o sobie, tym lepiej), a obejrzą go tylko zalogowani użytkownicy.

Jakie są szanse na znalezienie partnera?

To pytanie najważniejsze i właśnie w tym zakresie ostatni rok przyniósł wiele zmian. Przede wszystkim serwis został gruntownie wysprzątany – usunięto profile, które mimo moderacji dostały się na portal, choć nie powinny, zamknięto konta nieaktywnych użytkowników, usprawniono system komunikacji. Poza tym serwis wyraźnie przyspieszył, algorytm dopasowań został też trochę poprawiony i wyszło to całkiem ciekawie.

Sympatia to dobry serwis

Na pewno nie dostaniesz tysięcy propozycji (choć możesz przeglądać dowolną ilość profili), ale za to z tych, które otrzymasz, większość będzie dobrze dopasowana. Użytkowników jest naprawdę wielu (choć serwis podaje prawdopodobnie trochę zawyżoną liczbę), zatem wybór jest, narzędzia też.

Sympatia opinie – czy powinny się zmienić?

Na pewno usunięto wiele błędów, które prześladowały serwis. Uporano się z botami, z kontami-duchami i paroma upierdliwymi błędami algorytmu. To wszystko sprawia, że zarzuty, jakie jeszcze rok temu może i były częściowo uzasadnione, dziś tracą na znaczeniu.

Źródła i cytaty:

  1. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.onet.sympatia&hl=pl
  2. https://web.facebook.com/sympatia/?_rdc=1&_rdr
  3. https://pl.wikipedia.org/wiki/Sympatia